Dla rodziny z dziećmi-funkcjonalne projekty domów parterowych z garażem

Projekty maj 19, 2021
dom z garażem

Zamieszkać we własnym domu, z niewielkim, lecz urokliwym ogrodem i widokiem, nastrajającym optymistycznie każdego poranka to prawdziwe szczęście zwłaszcza dla najmłodszych. Po przeprowadzce do wymarzonego domu korzystają oni w pełni z nieograniczonych możliwości zabawy. Inwestując w projekt domu parterowego, dzięki któremu możesz być blisko zieleni nie zapomnij o zaplanowaniu praktycznej przestrzeni technicznej, dzięki której życie w nowym domu będzie dla Ciebie komfortowe. 

Projekty domów parterowych z garażem dla rodziny

Rodzina 2+1, 2+2 i większa w pełni docenia swobodę korzystania z budynku jednorodzinnego. Aby życie w domu było wygodne dla wszystkich mieszkańców, warto zaplanować strefę techniczną, w której:

  • zaparkujesz samochód,
  • przechowasz narzędzia ogrodowe,
  • opony,
  • rowery.

Twój dom parterowy powinien zostać wyposażony w garaż. Projekty domów parterowych z garażem zawierają funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnie zaakcentowaną strefą dzienną i prywatną oraz garażem jedno lub dwustanowiskowym.

dom z garażem

Projekty małych domów parterowych z garażem

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest wybór projektu domu parterowego z garażem, przeznaczonego dla pary lub rodziny 2+1. Domy parterowe, zawierające przestronne pomieszczenia, skompresowane na niewielkiej powierzchni są wyjątkowo ekonomiczne w budowie i późniejszym użytkowaniu. Projekty domów parterowych z garażem pozwalają w ramach jednego poziomu wygodnie korzystać ze wszystkich pomieszczeń domu oraz garażu. Garaż, zawierający przedłużenie powierzchni to praktyczne rozwiązanie dla posiadaczy zabawek, sprzętów ogrodowych, rowerów. 

Przez paula