Jak ładnie zaaranżować strefę z telewizorem w pokoju dziennym

lut 19, 2020 Meble
szafka pod tv

Telewizor to ważny element wystroju wielu polskich domów. Nawet jeżeli na co dzień nie ogląda się zbyt dużo programów telewizyjnych, ekran przydaje się między innymi do oglądania seriali z internetu. Jak zaaranżować przestrzeń obok telewizora? Warto kupić ładne meble w jakim jest na przykład skandynawska komoda pod telewizor, na której można postawić nie tylko sprzęt RTV, ale też na przykład rośliny zielone albo inne dekoracje.

Skandynawska pod telewizor komoda


Meble w stylu skandynawskim cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością i tak już od wielu lat. Można kupować je w wersji bardziej eleganckiej, kiedy to wykonane są z prawdziwego drewna, lub też postawić na coś bardziej budżetowego czyli na meble z płyty meblowej MDF. Druga wersja też dobrze się prezentuje i często nawet nie widać różnicy. Jeżeli chodzi o mebel jakim jest skandynawska komoda pod telewizor, kto tutaj z łatwością można udekorować ją z modnymi dodatkami, które nie kosztują zbyt wiele. Z boku telewizora można postawić na przykład ozdobne wazony z kwiatami albo świece w ładnych świecznikach. Możliwości aranżacyjnych jest wiele i wszystko zależy tak naprawdę od własnej wyobraźni.

Telewizor na ścianie czyli inny sposób na komodę


Telewizor można też zawiesić na ścianie, a pod spodem ustawić komodę, na której wyeksponuje się ładne dodatki do domu i akcesoria dekoracyjne. Taki sposób aranżacji miejsca przy telewizorze też dobrze się sprawdza.

Przez paula