Uszaki – fotele zawsze na czasie

Meble mar 18, 2022
Krzeslo-tapicerowane-rozowe-BERRY-2

Jaki fotel wybrać? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy szykują się do zakupu mebli do nowego mieszkania lub na nowo urządzają salon. Dostępne są różne rodzaje foteli oraz zestawów wypoczynkowych, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Fotel wygodny i funkcjonalny

Przed zakupem fotela domownicy powinni porządnie przemyśleć zastosowanie mebla. Jeśli fotel będzie przede wszystkim służył do relaksu warto zainwestować w fotel uszak, który posiada niezwykle wygodne siedzisko i oparcie. W domach bardzo otwartych na gości, w których często organizuje się spotkania z przyjaciółmi lepszym rozwiązaniem będą fotele mniej obudowane i lekkie. Dzięki temu siedząc na fotelach łatwiej będzie się komunikować, a goście z łatwością przesuną fotel w pożądane miejsce. Fotel może być też kupowany z myślą o seniorach. Ciekawym rozwiązaniem w tej sytuacji z pewnością będzie tradycyjny fotel bujany.

Uszaki w najnowszych aranżacjach

Projektanci prześcigają się w oryginalnych odsłonach uszaków. Podyktowane jest to niesłabnącym powodzeniem tych foteli. Klienci nadal poszukują komfortu, ale chcą mieć meble oryginalne, a nawet spersonalizowane pod własne oczekiwania. W sklepach jest coraz więcej foteli w kolorowych aranżacjach. Hitem zostały uszaki ze sklepu online meblostrefa pokryte materiałami w dekoracyjne kwiaty oraz kratki. Dużym powodzeniem cieszą się fotele o intensywnych barwach takich jak głęboka czerwień, kanarkowa żółć lub morski turkus. Miękkie i niezwykle wygodne nowoczesne fotele uszaki dostępne są także z podnóżkami oraz poduchami dopasowanymi kolorystycznie do całości mebla.

Przez paula