Wanna z hydromasażem – sposób na domowe SPA

Kwi 21, 2021 Armatura

Wanna z hydromasażem to nie tylko sposób na relaks w domowym zaciszu, to także wspomaganie organizmu przy schorzeniach reumatologicznych, zbawienny wpływ na układ krążenia. Odkryj sposób na domowe SPA.

Wanna z hydromasażem  – krótki przegląd systemów

Przed zakupem wanny z hydromasażem warto zapoznać się z dostępnymi systemami na rynku. Od dokonanego wyboru uzależniona jest intensyfikacja masażu, jak i finalna cena produktu. Masaż powietrzny jest delikatny, w porównaniu z silniejszym masażem wodnym. Kompromisem jest wybór systemu mieszanego wodno-powietrznego. Realizowane są zamówienia na wanny z hydromasażem, która posiada system światłoterapii. Kolorowe oświetlenie LED wprowadzi w nastrój pełen odprężenia, a wieczorową porą zrobi dodatkowy efekt w łazience.

Wanna z hydromasażem – dezynfekcja

Przy zakupie wanny z hydromasażem istnieją dodatkowe opcje do wyboru. Obok zagłówków, podgrzewania wody, sposobu sterowania można wybrać automatyczne osuszanie i dezynfekcję. Systematyczna pielęgnacja, osuszanie i dezynfekowanie systemu hydromasażu przyczyni się do długoletniego użytkowania wanny z hydromasażem. Jeżeli posiadasz wannę z hydromasażem bez automatycznej dezynfekcji, możesz czynność wykonać samodzielnie. Wystarczy napuścić do wanny wody powyżej dysz i wlać płyn przeznaczony do dezynfekcji systemu hydromasażu. Przez około kwadrans uruchomiony system wyczyści wszystkie zakamarki w wannie z hydromasażem. Potem wystarczy napuścić czystej wody i ponownie załączyć system. Kąpiel w wannie z hydromasażem to sama przyjemność!

Przez paula