Lamele w mieszkaniu – warto?

Lamele w mieszkaniu - warto?

Mieszkanie to przestrzeń, w której spędza się dużą część życia. Dlatego tak ważne jest, aby dostosować je do własnych potrzeb. Zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Tylko w takiej sytuacji można cieszyć się z domowej atmosfery połączonej ze świetną stylistyką wnętrza. Jaki jest najlepszy sposób, aby to osiągnąć? Lamele!

Aranżacja wnętrza

W ostatnim czasie lamele ścienne podbijają serca domowników. Z pewnością jest to rezultat ich niepowtarzalności połączonej ze świetnym współgraniem z pozostałymi elementami wnętrza. Nowoczesne lamele 3D sprawią, że każda przestrzeń nabierze nowych walorów estetycznych i zacznie cieszyć oczy wszystkich domowników.

Czym dokładnie są lamele?

Raz założone lamele na ścianie będą pełnić swoją funkcję przed długie lat bez utraty walorów estetycznych (szczególne, gdy zewnętrzna warstwa zostanie odpowiednio zabezpieczona). Współcześnie większość oferowanych przez producentów lameli wykonana została z MDF (surowiec składający się w 100% z drewna) oraz ze zewnętrznej drewnianej listwy, który odpowiada za wyjątkowe walory estetyczne lameli ściennych. Jakie są dodatkowe zalety tej świetnej dekoracji?

Dobra akustyka w domu

Lamele ścienne pozwalają na poprawę akustyki w mieszkaniu. Jest to rezultat zastosowania płyty MDF, którą charakteryzuje zdolność do pochłaniania i rozpraszania fal dźwiękowych roznoszących się po pomieszczeniu. Warto pamiętać o jeszcze jednej rzeczy, kiedy kupowane są lamele producent oferujący dekoracje powinien gwarantować długi okres gwarancyjny.

Przez paula