Myjki ciśnieniowe Karcher i ich zalety

lut 21, 2022 Sprzątanie

Myjnia samochodowa, czyli inaczej mówiąc mini myjka popularnej na całym świecie marki Karcher, to świetny pomocnik w czyszczeniu wielu zanieczyszczeń. Jest to wyjątkowa pralka o bardzo wysokim ciśnieniu, która może ułatwić pracę i podjąć się najtrudniejszego zadania.

Jak działa myjka ciśnieniowa karcher?

Myjka ciśnieniowa karcher dzięki bardzo wysokiemu ciśnieniu woda przepływa ze specjalnego węża wyjściowego bezpośrednio do pistoletu, a stamtąd dociera do powierzchni, która ma zostać poddana obróbce.

Warto zauważyć, że niektóre modele mini-zmywarek mają dotykowe przełączniki na pistoletach dla różnych trybów, co jest bardzo wygodne i znacznie ułatwia pracę. Zanim kupisz taką myjkę ciśnieniową Karcher, musisz zdecydować, jak zamierzasz jej używać i jakiego rodzaju zabrudzenia musisz czyścić.

Co jest w stanie umyć Karcher?

Znana na całym świecie marka myjni samochodowej potrafi zdziałać cuda i wyczyścić takie rzeczy jak:

  • wewnątrz i na zewnątrz samochodu;
  • lustrzane powierzchnie i szyby;
  • baseny i różne meble ogrodowe;
  • motocykle i łodzie;
  • fronty tarasów.

Jakie są rodzaje myjek ciśnieniowych?

Myjki ciśnieniowe karcher występują w wielu odmianach. Można je podzielić na kilka klas, które różnią się między sobą ilością doprowadzanej wody.

Klasa minimalna. Myjki te są lekkie i bardzo łatwe w użyciu. Dla większości osób te myjki marki Karcher będą idealnym rozwiązaniem.

Klasa średnia. Opcje te należą do klasy średniej o najwyższym ciśnieniu 145 bar. Myjki te posiadają solidną aluminiową pompę, a od innych odróżnia je także silnik chłodzony wodą. Dlatego są one uważane za najbardziej niezawodne i to przedłuża ich żywotność.

Wysoka klasa. Modele mini myjek, które należą do najwyższej klasy, mają ciśnienie do 160 bar. Daje im to możliwość oczyszczenia powierzchni z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. 

Przez paula